Strona internetowa w nowej odsłonie dla Autorobot-Strefa

O konieczności systematycznego odświeżania własnej witryny www i dopasowaniu jej do aktualnie obowiązujących norm przekonała się spółka Autorobot – Strefa. Strona internetowa w nowej odsłonie pozwoliła unowocześnić wizerunek firmy w sieci. 

Autorobot-Strefa to spółka zajmująca się produkcją linii do zgrzewania karoserii samochodowych „pod klucz”. W ofercie znajduje się projektowanie, obróbka mechaniczna, montaż, a także uruchomienie i serwisowanie linii technologicznych.

Strona internetowa Autorobot-Strefa

Nasza praca polegała na stworzeniu nowej odsłony witryny www będącej odzwierciedleniem nowoczesnych standardów.  Głównym założeniem było to, że strona internetowa ma prezentować ofertę firmy oraz dotychczas przeprowadzone realizacje. Z uwagi na zakres działalności spółki, której produkty docierają nie tylko na rynek polski, ale również zagraniczny, do naszych zadań należało także przygotowanie witryny w 5 wersjach językowych. Dzięki temu z ofertą spółki Autorobot Strefa mogą zapoznać się nie tylko polscy klienci, ale również posługujący się językiem włoskim, angielskim, niemieckim lub francuskim.

Z poziomu strony głównej można dotrzeć na każdą podstronę – począwszy od zakładki „O nas”,
a skończywszy na „Kontakt”. Na stronie głównej znajdują się również dotychczasowe realizacje -
z filmami wideo oraz galerią zdjęć.

Cała strona internetowa jest przejrzysta i funkcjonalna. Zawiera wyłącznie niezbędne elementy, które pozwalają na intuicyjne poruszanie się po witrynie.