Strona internetowa dla Sun Age

W sieci pojawiają się coraz to nowe strony internetowe. Jedną z nich mieliśmy przyjemność wykonać. Na zlecenie firmy Sun Age zajęliśmy się stworzeniem witryny www, dbając jednocześnie o jej wizerunek w sieci.

Sun Age to firma, która oferuje kompleksowe usługi w zakresie odnawialnych źródeł energii. Zajmuje się projektowaniem, sprzedażą, montażem i serwisem kolektorów słonecznych.

W tym przypadku nasza praca nie polegała jedynie na zaprojektowaniu i wdrożeniu strony internetowej. Chodziło o stworzenie pełnej identyfikacji wizualnej, począwszy od logotypu,
a skończywszy na nowoczesnej i profesjonalnej witrynie.

Jako logo wybraliśmy słońce w kolorze żółto-pomarańczowym zestawionego z brązową nazwą firmy. A wszystko po to, żeby jeszcze bardziej nawiązać do jej specyfiki.

Kolejnym etapem było zaprojektowanie witryny www. Strona internetowa miała być czytelna, funkcjonalna
i nowocześna. Projekt graficzny został utrzymany w kolorach nawiązujących do logotypu. Dzięki temu udało się utrzymać kolorystyczną spójność. Sama zaś strona internetowa jest niezwykle słoneczna.

Ze strony głównej można łatwo dostać się na konkretne podstrony – z górnego menu. Na szczególną uwagę zasługuje zakładka PRODUKTY. Jest to rozbudowana oferta, dzięki której można dokładnie zapoznać się z konkretnymi produktami. Wszystkie podzielone zostały na kategorie, co znacznie ułatwia odnalezienie wybranego towaru.

Strona internetowa firmy Sun Age nie jest typową wizytówką mającą na celu przedstawienie wyłącznie swojej oferty. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych klientów, witryna zawiera praktyczny poradnik. Dzięki niemu każdy może otrzymać dawkę cennych informacji związanych z tematyką kolektorów słonecznych oraz innych źródeł energii odnawialnej.