Stary Port Pub Żeglarski z nową stroną internetową

Mieszkańcy Chorzowa i Krakowa, którzy odwiedzili stroną internetową pubu żeglarskiego – Stary Port dawno temu, a weszli niedawno, by przekonać się „co w pubie piszczy” mogli doznać szoku. Otóż witryna zmieniła się nie do poznania. A wszystkiemu jesteśmy winni my, ponieważ nam powierzono wykonanie metamorfozy tej strony.

Tawerna Żeglarska Stary Port to niezwykle klimatyczne miejsce – nie tylko dla miłośników szant i żeglowania.

Właściciele pubu Stary Port przekonali się, jak ogromne znaczenie ma posiadanie nowoczesnej i atrakcyjnej strony internetowej.

Stary Port - Tawerna Żeglarksa

Poprzednia wersja witryny była już – delikatnie mówiąc – archaiczna, a przy tym mało czytelna i funkcjonalna. Nie posiadała również systemu CMS, co stanowiło spore utrudnienie. Naszym zadaniem było więc jej odświeżenie, by – pod każdym względem – pasowała do obecnych standardów.

W ramach strony głównej stworzyliśmy dwie podstrony, prowadzące do dwóch różnych pubów. Jedna z nich kieruje do Tawerny w Krakowie, a druga – do Tawerny w Chorzowie. Obie zarządzane są wspólnym systemem CMS, czego zaletą jest łatwość i sprawność obsługi. Dzięki temu klient może samodzielnie modyfikować treści na obu stronach z jednego miejsca, m.in. publikować bieżące aktualności, dodawać galerie zdjęć, czy wprowadzać nowe pozycje w menu Tawern.

Podstrony wyglądają identycznie – posiadają taką samą szatę graficzną oraz układ. Na stronach konkretnych Tawern znaczną część zajmują bieżące aktualności. Jest też możliwość sprawdzenia najbliższych wydarzeń muzycznych czy zaznajomienia się z menu. Każda podstrona posiada ponadto galerię zdjęć – zarówno samego obiektu, jak i fotografie z minionych wydarzeń (w zakładce Kronika).

Stary Port - Tawerna Żeglarska

Z poziomu strony głównej można zarezerwować bilety na organizowane przez Tawerny imprezy muzyczne. Stamtąd też można dostać się na inne strony, ściśle poświęcone tematyce żeglarstwa.

Szata graficzna utrzymana jest w odcieniach brązu. Tło stanowi łódź nawiązująca do charakteru pubów. W ten sposób cała strona internetowa idealnie odzwierciedla klimat panujący w Tawernach.

Strona internetowa pubu żeglarskiego Stary Port zyskała nowy wymiar. Została dopasowana do aktualnie panujących trendów, prezentując „świeżą” odsłonę krakowskiej i chorzowskiej Tawerny.

Stary Port - Tawerna Żeglarska