Strona internetowa dla Opinion

I kolejne firmy przekonują się o znaczeniu, jakie ma nowoczesna i funkcjonalna strona internetowa. Tym bardziej, że firmowe witryny już dawno przestały być wyłącznie informacyjną wizytówką. Chcąc zadbać o profesjonalny wizerunek w Internecie, dobrze jest raz na jakiś czas odświeżyć witrynę. Tym bardziej, jeśli żadne modyfikacje nie były przeprowadzane od momentu jej powstania.

O jeszcze lepszy wizerunek w Internecie zadbała firma Opinion. To na jej zlecenie wykonaliśmy nowoczesną i użyteczną stronę www.

Opinion to firma, której specjalność stanowi komunikacja wizualna. Łącząc najnowsze technologie z kreatywnością i trendami, zajmuje się tworzeniem sprawdzonych rozwiązań w zakresie komunikacji wizualnej. Swoją ofertę kieruje do różnych branż.

Naszym założeniem było stworzenie witryny, która będzie nie tylko interesująca pod względem wizualnym, ale przede wszystkim czytelna i intuicyjna dla użytkowników. Dlatego atrakcyjna szata graficzna w stonowanych kolorach nie dekoncentruje i pozwala skupić uwagę na tym, co najważniejsze – zapoznanie się z ofertą.

Strona internetowa dla Opinion

Z poziomu strony głównej w łatwy sposób można dostać się na kolejne podstrony. Umożliwia to pasek menu górnego. Pod nim znajduje się slider ze zdjęciami. W centralnej części strony głównej została umieszczona ramka z przyciskiem „call to action”. Dzięki temu użytkownik, w razie wstępnego zainteresowania ofertą, może szybko skontaktować się z doradcą. Takie umiejscowienie może przyczynić się m.in. do zwiększenia konwersji.

Strona internetowa została przygotowana aż w 7 językach.Dodatkowo zajęliśmy się tłumaczeniem dostępnych na witrynie treści.

Strona internetowa dla Opinion w wersji francuskiej

W ten sposób firma Opinion wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów zagranicznych, którzy chcieliby skorzystać z jej usług.

W ramach tego samego zlecenia podjęliśmy się również wykonania profesjonalnej sesji fotograficznej, prezentującej część dotychczasowych projektów.