Strona i sklep internetowy dla TB Polska

O tym, jak istotne znaczenie ma nowoczesna strona internetowa, przekonała się firma TB Polska. Choć wcześniej posiadała własną witrynę www, postanowiła ją nieco odświeżyć i przystosować do aktualnie obowiązujących standardów oraz uruchomić sklep internetowy. I to właśnie nam powierzyła to zadanie.

Firma TB Polska to jeden z najbardziej znanych dystrybutorów sprzętu do ćwiczeń, zarejestrowanych jako wyroby medyczne. Od ponad 10 lat dostarcza profesjonalne przybory, pochodzące od znanych i renomowanych marek. Mimo rozpoznawalności TB Polska, należało zadbać o jeszcze lepszy wizerunek firmy w sieci.

Poprzednia strona internetowa, swoim wyglądem i funkcjonalnością, nie odzwierciedlała jakości usług TB Polska. Podczas gdy firma prężnie się rozwijała, witryna zdawała się stać w miejscu. Naszym zadaniem było stworzenie takiej strony www, która byłaby nowoczesna, a przy tym użyteczna.

Na nowej witrynie wyeksponowaliśmy przede wszystkim ofertę szkoleniową i eventową. Wprowadziliśmy newsletter oraz ankietę. Szczegółowa oferta na konkretne produkty została zaprezentowana w sklepie internetowym, z którego realizacją także przyszło się nam zmierzyć.

Firma TB Polska wcześniej posiadała e-sklep, jednak jego działaniu można było wiele zarzucić. Posiadał mnóstwo błędów, które trzeba było wyeliminować. W efekcie naszych prac powstał e-sklep, idealnie współgrający ze stroną internetową – zarówno pod względem funkcjonalności, jak i designu.

W przypadku firmy TB Polska przeprowadziliśmy kompleksowe prace. Poprzez całkowitą metamorfozę strony www oraz sklepu internetowego, zmieniliśmy identyfikację firmy w sieci.