Aplikacje dedykowane, czyli jak usprawnić zarządzanie

Na sukces składa się wiele czynników, w tym sposób i jakość zarządzania oraz sprawna komunikacja wewnątrz firmy. Pomóc w tym mogą aplikacje dedykowane – rozwiązania tworzone indywidualnie, dostosowywane do oczekiwań konkretnego klienta.

Powstają na zamówienie, a ich realizacja odbywa się po przeprowadzeniu szczegółowej analizy potrzeb oraz wymagań firmy.

Jakie zalety posiadają aplikacje dedykowane?

Nic nie stoi na przeszkodzie, by sprawne zarządzanie prowadzić, koordynując pracę w zespole każdego dnia wykonując setki telefonów. Można… Ale po co?

Aplikacje dedykowane to świetne rozwiązanie, które nie tylko usprawnia, ale upraszcza zarządzanie. Są dostępne bez względu na miejsce, w którym się znajdujemy oraz bez względu na urządzenie, z jakiego korzystamy. A dostęp do nich można mieć 24 godziny na dobę.

Dedykowane aplikacje, ponieważ powstają na zamówienie, są rozszerzalne. W dowolnym momencie można dodawać nowe moduły, czyniąc to rozwiązanie jeszcze efektywniejszym i bardziej dopasowanym do aktualnych potrzeb.

Aplikacja dedykowana do zarządzania na przykładzie szkoły karate

Stworzona przez nas aplikacja dedykowana dla szkoły karate to doskonały przykład większej wydajności pracy oraz sprawniejszego zarządzania.

1. Logowanie – opcja dostępna jest dla administratora oraz trenerów. Dostęp do wszystkich funkcjonalności systemu ma wyłącznie administrator, zaś trenerzy – tylko do wybranych.

Aplikacja dedykowana - logowanie

2. Komunikacja – tutaj kierowany jest użytkownik zaraz po zalogowaniu. Jest to tzw. tablica, na której pojawiają się informacje skierowane do trenerów z możliwością ich komentowania. Użytkownik zamieszczający wiadomość ma możliwość wysłania jej również w formie wiadomości e-mail do wszystkich zdefiniowanych odbiorców.

3. Grupy treningowe – sekcja stanowi bazę danych wszystkich członków klubu, z tym że każdy z trenerów ma dostęp wyłącznie do swojej grupy treningowej.

Do konkretnego członka klubu można przypisać imię i nazwisko, kategorię wiekową, datę wstąpienia do klubu, historię startów w turniejach, posiadany stopień zaawansowania, numer paszportu PZKT, status licencji PZKT, informacje na temat jego uczestnictwa w kadrze klubu, informacje na temat opłaconych składek członkowskich. Wszystkie zapisane dane można edytować.

Ta sekcja pozwala na szybkie wyszukiwanie konkretnego członka klubu z opcją filtrowania, np. po nazwisku, kategorii wiekowej, posiadanym stopniu, udziale w turnieju. Ponadto pozwala na wydrukowanie monitów składkowych oraz generowanie – na podstawie tabeli – zaległości w składkach.

4. Zapisy na egzaminy – sekcja pozwala na pełną administrację egzaminów. Trener ma możliwość zapisania swoich uczniów na egzamin, gdy ten tylko zostanie utworzony w systemie. System automatycznie tworzy 10-osobowe grupy na podstawie stopnia zaawansowania, a następnie dane o grupach generowane są automatycznie na stronie internetowej klubu. System pozwala również na generowanie protokołów egzaminacyjnych, które zawierają wszystkie dane wymagane przez PZKT.

W tej sekcji dostępne jest także „Archiwum”, zawierające archiwalne protokoły egzaminacyjne.

5. Zapisy na zawody – to sekcja, która działa na podobnej zasadzie jak „Zapisy na egzamin”. Trenerzy mają możliwość zapisywania swoich uczniów na turnieje. System zaś automatycznie generuje tabele pucharowe z informacjami o konkretnych członkach.

6. Kadra – to sekcja, gdzie znajdują się historie zawodnicze członków klubu przynależących do kadry. Ta sekcja jest przydatna z punktu widzenia selekcjonera klubowego.

7. Logi – to tutaj zapisywane są wszystkie zmiany naniesione przez trenerów - wraz z datą oraz godziną. Sekcja dostępna jest tylko dla administratora.Aplikacja dedykowana - logi oraz pozostałe sekcje

Czy warto?

Oczywiście aplikacje dedykowane mogą być stworzone na potrzeby każdej firmy. Nie ma znaczenia czy jest to szkoła karate, czy szkoła językowa. Po to właśnie tworzone są systemy dopasowywane indywidualnie, by dokładnie odzwierciedlały specyfikę przedsiębiorstwa oraz jego potrzeby.

Aplikacje dedykowane pozwalają na łatwiejsze i sprawniejsze zarządzanie. Zwiększają wydajność oraz wygodę pracy, a jednocześnie zmniejszają ryzyko wystąpienia jakichkolwiek pomyłek.

Jeśli chcesz usprawnić zarządzanie w swojej firmie, postaw na funkcjonalne aplikacje dedykowane. Zapytaj nas o szczegóły oferty.