Bumblebee – nowy sklep internetowy

Na polskim rynku odzieżowym pojawiła się nowa marka, dedykowana dzieciom. Za pośrednictwem Internetu oferuje najwyższej jakości ubrania, dzięki którym – jak głosi motto – „ dzieciaki nie będą chciały dorosnąć”. Nowy sklep internetowy powstał jako efekt współpracy z naszą agencją. 

Bumblebee to internetowy sklep oferujący wysokogatunkową odzież dziecięcą, z którą nie może równać się oferta „sieciówek” ani tym bardziej produkcja azjatycka. Naszym zadaniem było stworzenie e-sklepu, który w pełni zaprezentowałby ofertę nowej marki.

Postawiliśmy na przejrzystą, ale zarazem nowoczesną szatę graficzną, która wpływa na intuicyjność oraz funkcjonalność witryny. Klienci bez problemu są w stanie odnaleźć interesujące zakładki (kategorie sprzedawanej odzieży). Także dzięki możliwości skorzystania z wewnętrznej wyszukiwarki na stronie sklepu. A to wszystko usprawnia zakupy, stanowiąc jeden z czynników podnoszących wskaźnik konwersji.

Strona główna to przede wszystkim duży slider z fotografiami dzieci, prezentujących kolorową odzież Bumblebee. Z poziomu strony głównej można zapoznać się z najnowszą kolekcją bądź wysłać zapytanie za pośrednictwem formularza kontaktowego. Poprzez menu górne można dostać się do podstrony z ubraniami dla chłopców, ubraniami dla dziewczynek, a także poznać informacje na temat samej marki.

Na stronie sklepu internetowego pojawiła się również zakładka „Lookbook”. To właśnie tutaj systematycznie będą trafiać fotografie odzieży z wprowadzanych kolekcji.

E-sklep Bumblebee posiada wszystkie te elementy, które są niezbędne – z punktu widzenia klientów – podczas dokonywania szybkich zakupów w Internecie. Jest czytelnie, intuicyjnie, nowocześnie.