Nowa strona internetowa dla CLAN

Cały czas zgłaszają się do nas firmy, które – choć posiadają już swoje strony internetowe – liczą na ich metamorfozę. Za ich przykładem poszło centrum językowe CLAN, decydując się na odświeżenie witryny. Jako że już kilka lat temu szkoła współpracowała właśnie z nami, po raz kolejny  zgłosiła się do nas. Efektem współpracy jest strona internetowa w nowej odsłonie.

CLAN to centrum językowe, które oferuje szeroki wybór kursów dla dzieci i dorosłych – z zakresu języka angielskiego oraz niemieckiego. Placówka zajmuje się również organizowaniem kolonii i obozów językowych, a także ma do zaoferowania naukę angielskiego dla najmłodszych dzieci.

Poprzednia strona internetowa wymagała odświeżenia, ponieważ w ciągu kilku lat standardy się zmieniły. Chodziło o unowocześnienie witryny, a cel ten osiągnęliśmy poprzez wdrożenie nowej szaty graficznej i zmianę układu. Dzięki temu strona zyskała na świeżości i stała się bardziej czytelna
i funkcjonalna.

Ze strony głównej – na pozostałe podstrony (z opisem poszczególnych elementów oferty, danymi kontaktowymi, ogłoszeniami o pracę) – można dostać się poprzez menu górne.  Natomiast zasadniczą część strony głównej zajmują aktualności związane bezpośrednio z działaniami centrum językowego
i najważniejszymi wydarzeniami.

Z każdej podstrony widoczny jest również slider, prezentujący istotne elementy składające się na ofertę.

Nasze prace nad nową wersją strony www dla centrum językowego CLAN – klienta, z którym pracujemy już od dłuższego czasu – przyczyniły się do odświeżenia całego wizerunku szkoły w sieci. To kolejny dowód na to, że witryny internetowe – idąc z duchem czasu – powinny być poddawane metamorfozie.