Eventy z branży internetowej do końca roku – kalendarium

Do końca roku pozostało już niewiele czasu, bo zaledwie miesiąc. To więc ostatni moment, by sprawdzić, jakie eventy z branży internetowej zaplanowane zostały na grudzień.

1 grudnia 2012

W Poznaniu odbędzie się TEDxPoznańWoman – wydarzenie skupione wokół transmisji internetowej na żywo z TEDxWomen 2012, odbywającej się w tym samym czasie w Waszyngtonie.

TEDxWomen to jedna z części cyklu konferencji TED – inicjatywy, która zrzesza ludzi w ramach Technology, Entertainment i Design.

Udział w wydarzeniu jest darmowy, wystarczy się tylko zarejestrować.

Start: 1.12.2012, godz. 14:45

Miejsce: Poznań, Concordia Design – Zwierzyniecka 3

Więcej informacji na stronie: tedxpoznan.pl/tedxpoznanwomen.

 

3 grudnia 2012

W Poznaniu odbędzie się transmisja The Lean Startup Conference – na żywo z San Francisco. Tego rodzaju eventy z branż internetowej to konferencja, dotycząca zastosowaniem Lean Startup w tworzonych przez siebie projektach. To jedyna szansa, by posłuchać, co mają do powiedzenia twórcy i praktycy ciekawych koncepcji z zakresu innowacji produktowej, mający świeże spojrzenie na realizację strategii w przedsiębiorczości.

Lean Startup stanowi zbiór polecanych praktyk biznesowych. Wydarzenie obowiązkowe dla właścicieli dużych firm i startupów, przedstawicieli inkubatorów.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Należy się jednak zarejestrować – liczba miejsc jest ograniczona!

Start: 3.12.2012

Miejsce: Poznań, Zoo Coworking – Zwierzyniecka 20.

Więcej informacji na stronie: leanstartuppoznan.eventbrite.com.

 

11-12 grudnia 2012

W Warszawie odbędzie się Future Trends 2013. To pierwsza, organizowana w Polsce konferencja  związana z rozwojem technologii i ich wpływem na biznes.

Zaplanowano wystąpienia przedstawicieli firm i badawczych instytutów, zajmujących się rozwojem technologii, prezentacje specjalistów branży internetowej i mobilnej, pokaz ciekawych przedsięwzięć, które zostały zrealizowane w Polsce, a także dyskusje panelowe.

Konferencja Future Trends 2013 pozwala na poznanie nowych idei i projektów, które w przyszłości staną się inspiracją dla biznesu.

Start: 11.12.2012

Miejsce: Warszawa, Centrum Nauki Kopernik – Wybrzeże Kościuszkowskie 20

Więcej informacji można znaleźć na stronie: futuretrends.pl

 

12 grudnia 2012

W Warszawie odbędzie się konferencja „Crowdfunding w Polsce 2012”. Pozwala poznać i zrozumieć istotę finansowania społecznościowego w Polsce. Podczas konferencji będzie można zdobyć praktyczne porady, dotyczące korzystania z tego mechanizmu – prosto od osób, które właśnie w taki sposób sfinansowali swoje przedsięwzięcia.

Konferencja obejmie szereg paneli tematycznych, dotyczących stanu, szans, trendów, rozwoju finansowania społecznościowego.

Start: 12 grudnia 2012

Miejsce: Warszawa, Biblioteka Uniwersytecka – Dobra 56/66.

Więcej informacji można zdobyć na stronie: konferencja.crowdfunding.pl.

 

Teraz nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na najnowsze informacje o kolejnych konferencjach i wydarzeniach z branży.