Oficjalny serwis internetowy Klubu Piast Gliwice

Klub Sportowy Piast Gliwice, po wejściu do T-Mobile Ekstraklasa, postanowił odmienić swój wizerunek – także w Internecie. Pierwszym krokiem była zmiana strony internetowej klubu. Przy współpracy z naszym partnerem – Zwyklaagencja.pl, to właśnie my mieliśmy przyjemność zrealizować nowy serwis internetowy w ramach kampanii wizerunkowej Piasta Gliwice.

Poprzednia strona klubu nie spełniała obecnych standardów. Wprowadziliśmy wiele zmian, dzięki którym serwis internetowy stał się jeszcze bardziej funkcjonalny i przyjazny dla każdego użytkownika.

W tworzeniu nowego wyglądu strony wykorzystaliśmy dostarczone z sesji zawodników zdjęcia. Posłużyły nam one jako tło w poszczególnych zakładkach.

Strona główna została zdominowana przez aktualności oraz ciekawostki z życia klubu. W poszczególnych zakładkach – na górnym pasku – pojawiają się informacje na temat samego klubu i zawodników, terminarze kolejnych spotkań oraz informacje o biletach o karnetach – słowem – wszystkie niezbędne informacje ważne z punktu widzenia każdego kibica drużyny.  Na stronie dostępna jest zakładka GALERIA, w której wszystkie zdjęcia podzielone są na sezony. Ciekawostką jest również zakładka STADION, która prezentuje zdjęcia i relacje z budowy nowego stadionu. Można także wybrać się na wirtualny spacer.

Wdrożyliśmy ponadto rozbudowany system, dzięki któremu możliwe jest prowadzenie relacji live z meczu. Istnieje ponadto możliwość wglądu do archiwalnych relacji, obejmujących nawet kilkanaście meczów wstecz.

Tworząc serwis internetowy, postawiliśmy na nowoczesny design, jeszcze bardziej podkreślający nową odsłonę Piasta Gliwice. Całość – rzecz jasna – utrzymana została w klubowych barwach.