Sklep internetowy dla alerodzinka.pl

Do naszego portfolio dołączyła kolejna realizacja. Tym razem mieliśmy do stworzenia sklep internetowy. 

Zlecenie wykonaliśmy na potrzeby alerodzinka.pl. Jest to sklep oferujący szeroki wybór naklejek, dzięki którym – w sposób humorystyczny można przedstawić własną rodzinę.

Pierwszym naszym zadaniem było stworzenie logo. Jego typografia została dostosowana do stylu dostępnych w sklepie naklejek. A wszystko po to, by zachować spójny charakter.

Sklep internetowy spełnia wszystkie obowiązujące standardy. Zaprojektowany został nie tylko z myślą o osobach obsługujących serwis, ale również o klientach. Jest przejrzysty, dzięki czemu dokonywanie zakupów odbywa się w sposób intuicyjny.

Sklep internetowy dla alerodzinka.pl

Z poziomu strony głównej można również dostać się do wybranych kategorii, a także zapoznać się z bestsellerami czy nowościami. Sklep internetowy został również wzbogacony o galerię zdjęć oraz praktyczny poradnik – „Jak naklejać?”.

Sklep z naklejkami aledobre.pl został stworzony w oparciu o aktualnie obowiązujące trendy i standardy w projektowaniu sklepów internetowych. Wysoka estetyka, funkcjonalność oraz łatwość składania zakupów z pewnością wpłynie na pozytywny wizerunek sklepu wśród użytkowników, co przełoży się na powiększenie grona zadowolonych klientów.