Sklep internetowy dla Dressi.pl

Dressi.pl to zupełnie nowy sklep internetowy, którego realizacją mieliśmy przyjemność się zająć. Zlecenie przyjęliśmy na prośbę właścicielki, która postanowiła za pośrednictwem Internetu sprzedawać swoje produkty – elegancką i wygodną odzież damską, wykonaną z wysokiej jakości materiałów.

Realizację rozpoczęliśmy od stworzenia logo. Ponieważ oferta dressi.pl miała być skierowana do kobiet, wizerunek graficzny firmy musiał pasować do stylu pań. Kropkę nad „i” zastąpił symbol serca. Dzięki temu logo, mimo swojej prostoty, nabrało kobiecego charakteru.

Następnie przystąpiliśmy do prac nad projektem sklepu. Stworzyliśmy indywidualny projekt , dedykowany ściśle pod właścicielkę Dressi oraz jej oczekiwania.

Szata graficzna, jaką posiada sklep internetowy, jest przejrzysta, ułatwia sprawne poruszanie się między podstronami. Wysoka funkcjonalność sklepu wpływa korzystnie na jego konwersję. Klienci łatwo odnajdą interesujące produkty, szybko dokonają zakupów, a w przyszłości ponownie tu wrócą.

Do sklepu dressi.pl wprowadziliśmy zakładkę LOOKBOOK, w której systematycznie będą pojawiały się zdjęcia z sesji fotograficznych wprowadzanych do sprzedaży kolekcji.

Współpraca z właścicielką sklepu Dressi polegała na kompleksowej obsłudze – począwszy od stworzenia kojarzącego się z kobietami logotypu, aż po stworzenie i wdrożenie nowoczesnego – funkcjonalnego sklepu internetowego o atrakcyjnym designie.

Od momentu, kiedy uruchomiono sklep internetowy minęło kilka miesięcy. Zaraz po jego wdrożeniu właścicielka pojawiła się w programie „Dzień Dobry TVN”, co dało początek zainteresowaniu ofertą sklepu.