Strona internetowa dla Best Home

Do naszego portfolio dołączyła kolejna realizacja. Tym razem dotyczyła ona kompletnej zmiany wizerunku biura nieruchomości Best Home – od stworzenia nowego logo,
a skończywszy na rozbudowanym serwisie internetowym.

Best Home to agencja nieruchomości, która obecnie działa na terenie Wrocławia oraz Katowic. Biuro pośredniczy w transakcjach kupna, sprzedaży, wynajmu nieruchomości, a także świadczy usługi
z zakresu doradztwa kredytowego.

Firma posiadała wcześniej własną stronę internetową, jednak prezentowała obowiązujące kilka lat temu standardy. Jako że wizerunek biura nieruchomości w sieci miał przejść zupełną metamorfozę, zaczęliśmy od stworzenia nowego logo.

Kolejnym krokiem była praca nad nowoczesnym i w pełni funkcjonalnym serwisem internetowym. Udało się stworzyć atrakcyjny design oddający charakter działalności. Widoczne w tle zarysy budynków jasno świadczą, że znajdujemy się na stronie agencji nieruchomości.

Zgodnie z założeniami strona www miała być czytelna i prosta w obsłudze – zarówno z punktu widzenia pracowników biura, jak i potencjalnych klientów. Na szybkie wyszukiwanie ofert oraz ich dodawanie pozwala boczny panel widoczny już z poziomu strony głównej. Tam też prezentowane są najnowsze oferty, pojawiające się w serwisie.

Jednak najważniejszą kwestią w zakresie stworzenia serwisu internetowego była integracja strony
z oprogramowaniem Galactica Virgo
. Jest to program komputerowy stanowiący podstawę dla biur nieruchomości. Oferuje on wiele praktycznych funkcji ułatwiających pracę każdej agencji, gwarantując jednocześnie bezpieczeństwo danych. Dzięki wykonanej przez nas integracji serwisu internetowego z Galactica Virgo, strona www Best Home stała się niemalże bezobsługowa. W ten sposób wprowadzone do programu Galactica Virgo dane (np. oferty kupna i sprzedaży nieruchomości) jednym kliknięciem publikowane są na stronie internetowej. Jeśli witryna jest zintegrowana z oprogramowaniem Galactica Virgo w sposób profesjonalny, wówczas wszelkie zmiany wprowadzane w systemie (np. zmiana cen, wycofanie oferty) aktualizowane są w serwisie. Nie trzeba zmieniać danych w kilku miejscach, a w zupełności wystarczą tylko modyfikacje wprowadzane bezpośrednio do programu.

Dzięki przeprowadzonej przez nas kompleksowej metamorfozie, wizerunek Best Home zyskał nowy wymiar. Liczymy, że przełoży się to na wzrost zainteresowania ofertą agencji nieruchomości. W końcu nic tak nie wzbudza zaufania, jak profesjonalnie wykonana i dostosowana do współczesnych standardów strona internetowa.