Strona internetowa dla Estetiq

Do naszego portfolio dołączyła kolejna realizacja. Tym razem to strona internetowa, która powstała na potrzeby firmy zajmującej się importem i dystrybucją wysokiej klasy kosmetyków.

Zlecenie na wykonanie strony www złożyła firma Estetiq specjalizująca się w sprzedaży preparatów do depilacji, do przedłużania paznokci oraz pielęgnacji twarzy i ciała. Ponieważ odbiorcą produktów mają być przede wszystkim panie, witryna musiała odzwierciedlać właśnie kobiecy charakter.

Estetyczna szata graficzna

Udało się uzyskać ten efekt, dzięki szacie graficznej. Tło w pastelowych kolorach oraz elementy graficzne (sylwetka kobiety, amarantowe gerbery i płatki kwiatów) w pełni oddają damski klimat, a jednocześnie nawiązują do tematyki, jaką odzwierciedla strona internetowa.

Strona internetowa dla Estetiq

Strona internetowa a intuicyjna nawigacja

Cała strona internetowa jest niezwykle funkcjonalna i przejrzysta.  Menu górne to zakładki z informacjami o firmie, galeria zdjęć oraz dane kontaktowe. Menu boczne to z kolei kategorie oferowanych produktów. Dzięki temu poruszanie się po witrynie jest niezwykle intuicyjne.

Strona internetowa www.arcocere.pl została przygotowana zgodnie z aktualnie obowiązującymi standardami. Prostota nawigacji, przejrzystość oraz wysoka estetyka – to najważniejsze cechy zaprojektowanej przez nas strony.