Strona internetowa dla HC GKS Katowice

Pewnie zabrzmi to jak banał, ale nowoczesna strona internetowa jest ważna dla każdej firmy, która chce pokazać się w Internecie, chce dotrzeć do szerokiego grona użytkowników. Na posiadanie przyciągającej uwagę witryny zdecydowała się drużyna hokejowa – HC GKS Katowice. A o stworzenie przyjaznej i zgodnej z obowiązującymi standardami strony poprosiła właśnie naszą agencję.

To już druga witryna, którą przygotowaliśmy dla klubu sportowego w ogóle (wcześniejszą naszą realizacją jest strona internetowa dla klubu piłkarskiego Piast Gliwice). Choć tematyka podobna (bo związana ze sportem), obie strony wyglądają zupełnie inaczej, co jest zasługą naszych kreatywnych pracowników.

HC GKS Katowice to hokejowy klub sportowy, związany z hokejem na lodzie. Jest wielokrotnym Mistrzem Polski. W 2012 roku zdobył tytuł Mistrza I Ligii.

W pierwszej kolejności zadbaliśmy o odpowiednią kolorystykę layoutu. Różne odcienie szarości i czerni kontrastują z kolorem żółtym, nawiązując do barw w herbie klubu HC GKS Katowice.

Strona główna przyciąga uwagę dużym sliderem prezentującym zdjęcia z rozgrywek meczowych. Ciekawą formę przyjęły aktualności – zamiast typowej zakładki, jest to mini-slider informujący o najważniejszych wydarzeniach z życia drużyny.

Do aktualności można jednocześnie dostać się poziomu strony głównej, gdzie zostaniemy skierowani również do transmisji live oraz archiwalnych transmisji.

Z poziomu strony głównej można dotrzeć do zakładki KLUB (z informacjami o klubie, cenami biletów, itp.), SENIORZY (z informacjami o składzie, terminarzem, wynikami), MŁODZIEŻ (z informacjami o składzie, terminarzem, wynikach).

Na stronie głównej znajdują się również tabele z wynikami, informacje o poprzednich i następnych rozgrywkach meczowych. Są także materiały wideo oraz najnowsze zdjęcia.

W ogóle cała strona to ogromna gratka dla kibiców drużyny. Specjalnie z myślą o nich powstała nawet zakładka KIBICE, na której znajdują się odnośniki do forum internetowego, przydatne linki oraz galeria zdjęć.

Dla HC GKS Katowice udało się stworzyć nie tylko nowoczesną, ale i funkcjonalną stronę internetową. Przyjazna dla oka szata graficzna, czytelność zapewniająca intuicyjne poruszanie się po witrynie – to najważniejsze elementy, które udało się zrealizować, zgodnie z założeniami.

I Ty chcesz posiadać przyciągającą uwagę i użyteczną stronę internetową? Poproś o bezpłatną wycenę – to do niczego nie zobowiązuje.