Strona internetowa dla MTL ASCO RAIL

MTL ASCO RAIL to kolejna firma, która postanowiła pójść z duchem czasu, decydując się na odświeżenie strony internetowej. Dotychczasowa witryna spełniała ona standardy stron internetowych sprzed kilku lat. Konieczna była więc metamorfoza. A jej przeprowadzenie zlecono nam.

MTL ASCO RAIL to firma, której działalność związana jest z branżą kolejową – a w szczególności z eksploatacją i naprawą pojazdów szynowych. W ofercie znajduję się między innymi: naprawa i serwis lokomotyw, przeprowadzanie badań i pomiarów, opracowywanie dokumentacji technicznej, przeprowadzanie szkoleń.

Dotychczasowa witryna internetowa MTL ASCO RAIL nie spełniała obecnych standardów, jeśli chodzi o tworzenie stron www. My mieliśmy nadać jej świeżości, a jednocześnie wprowadzić kilka udogodnień.

Najważniejszym zadaniem było dodanie nowych wersji językowych. Obecnie strona internetowa MTL ASCO RAIL dostępna jest języku: polskim, angielskim, niemieckim, rosyjskim. Chodziło o to, by oferta przedsiębiorstwa była dostępna nie tylko dla rodzimych, ale również zagranicznych klientów.

Nowa wersja witryny internetowej MTL ASCO RAIL jest przejrzysta, a przy tym funkcjonalna.
Na stronie głównej wyeksponowana została oferta firmy. Z tego poziomu, korzystając z górnego menu, można dotrzeć do kolejnych podstron: aktualności, informacji o firmie, informacji o uzyskanych certyfikatach, referencji, danych kontaktowych. Strona MTL ASCO RAIL zawiera zatem wszystkie najważniejsze informacje, które powinny znaleźć się na każdej stronie internetowej – z punktu widzenia użytkowników i potencjalnych klientów.

Postawiliśmy na nowoczesny, ale wyrażający minimalizm design, co pozwoliło podkreślić ponad 20-letnią tradycję firmy, która cały czas stawia na rozwój.

Z efektem prac można zapoznać się na stronie: www.ascorail.eu.