Strona-sklep dla księgarni internetowej SoniaDraga

Mamy za sobą kolejną realizację, która jest dowodem na to, że coraz więcej właścicieli stron www ma świadomość tego, jak ważne jest posiadanie nowoczesnej, dostosowanej do aktualnych standardów witryny. Tym razem nasze zadanie polegało na odświeżeniu wizerunku księgarni internetowej.

Wydawnictwo SoniaDraga to doskonałe miejsce w sieci, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających miłośników literatury. Księgarnia oferuje wyłącznie te książki, które  nie pozwalają obok siebie przejść obojętnie.

Nasze prace związane ze sklepem internetowym dotyczyły przede wszystkim jego odświeżenia. Chodziło o wprowadzenie zmian, dzięki którym strona-sklep dla księgarni internetowej miała nabrać nowoczesnego charakteru, a jednocześnie być bardziej intuicyjna w kwestiach nawigacyjnych.

Na stronie głównej znajduje się wygodny slider, dzięki któremu można dowiedzieć się o bieżących nowościach oraz bestsellerach. Poniżej znajduje się box z aktualnościami, dotyczącymi samego Wydawnictwa, jak również autorów książek i konkretnych tytułów.

Sklep dla księgarni internetowej

Dostępne są również boxy z przewijającą się listą nowości czy zapowiedzi. Dzięki temu w szybki i przystępny sposób można poznać pozycje książkowe, które dopiero co znalazły się w ofercie bądź pojawią się w najbliższym czasie.

Z poziomu strony głównej można dostać się do najważniejszych – z punktu widzenia czytelnika – zakładek. Menu górne to obowiązkowe dla księgarni internetowej zakładki, czyli: O NAS, ZAPOWIEDZI, NOWOŚCI, AUTORZY. Jest również zakładka z ofertami promocyjnymi.

Łatwą nawigację zapewnia również podział na poszczególne kategorie. Dzięki temu można dotrzeć do ciekawych pozycji książkowych, nie znając tytułów ani autorów, jednak zgodnie ze swoimi preferencjami gatunkowymi.

Na uwagę zasługuje również sama funkcjonalność strony Wydawnictwa SoniaDraga – jako księgarni internetowej. Składanie zamówień jest bardzo proste (nie różni się niczym od zakupów w innych sklepach internetowych), a cały proces – intuicyjny.

Estetyczna, funkcjonalna i łatwa w obsłudze strona internetowa z pewnością wpłynie na pozytywny wizerunek Wydawnictwa SoniaDraga w sieci.