Zamek Bobolice – strona internetowa

Strona internetowa to podstawa, która pozwala na dotarcie do szerokiego grona potencjalnych klientów. I dotyczy to także obiektów hotelarskich, restauracji, kawiarni, itp. W tym przypadku witryna będzie najlepszą wizytówką, od której może zależeć „być albo nie być” konkretnego obiektu. Coraz większa świadomość właścicieli takich lokali w tym zakresie sprawia, że w sieci wzrasta liczba stron www, stanowiących prezentacją oferowanych usług. A piszemy o tym dlatego, że do grona naszych realizacji dołączyła właśnie kolejna – strona internetowa Zamku Bobolice.

Zamek Bobolice został niedawno odnowiony po wielu latach prac rekonstrukcyjnych. Powstał tutaj hotel oraz restauracja, które przyciągają turystów z całej Polski. Ważne było więc stworzenie strony internetowej, która zaprezentowałaby wszystkie atuty samego zamku oraz przepięknej okolicy.

Choć Zamek Bobolice może pochwalić się wielowiekową historią, jego witryna www jest nowoczesna. Spełnia aktualnie obowiązujące standardy – zarówno pod względem użyteczności, jak również w kwestiach szaty graficznej. Przejrzysta strona główna kieruje do poszczególnych zakładek (Hotel, Restauracja, Pokoje, Oferta, itp.).

W centralnej części znajduje się slider ze zdjęciami otoczenia zamku oraz wnętrza restauracji oraz hotelu. Tutaj też znajduje się mapa, dzięki której można zapoznać się z trasą dojazdową. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom turystów, na stronie głównej znajduje się również odnośnik do najważniejszych atrakcji w okolicach.

Można także wybrać się na wirtualny spacer, który pozwoli nie tylko poznać otoczenie Zamku Bobolice, ale również wnętrze hotelu.

Z poziomu wszystkich podstron można dokonać rezerwacji wybranego pokoju. Wystarczy podać datę przyjazdu oraz długość pobytu, by sprawdzić dostępność noclegu bądź zabookować miejsce do spania. Wszystko odbywa się online – bez konieczności kontaktu telefonicznego.

Strona Zamku Bobolice dostępna jest w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej i niemieckiej.